Magic Letters

Pikniková deka AKO IŠLO VAJCE NA VANDROVKU

69,00  s DPH

Pikniková príbehová deka na vonkajšie použitie, maľováná, flísová deka na kempovanie, cestovanie, na dovolenku, s vyobrazením klasického príbehu známej rozprávky, ktorú si môžete s dieťaťom prerozprávať podľa Vašej fantázie. Ilustrácie a zobrazená cesta vám pomôžu tieto príbehy dotvoriť. Deka je vyrobená z kvalitného mäkkého flísu, z rubovej strany nylon pre vonkajšiu odolnosť voči vlhkosti.

Originálna, slovenská ilustrácia a design s motívom známej rozprávky. Nechajte si vyrozprávať príbeh. Ideálna na cesty autom, na záhradný piknik, do parku alebo na nočné pozorovanie hviezdnej oblohy. Rozprávku vypočujete prostredníctvom mobilnej aplikácie AbrFabr. Rozprávku nahovoril herec Roman Pomajbo.

Každá dvojvrstvová deka AbrFabr má tajné vrecko, kde si dieťa nájde malého hrdinu z rozprávky. Zoznam doplnkov k deke: 1x vajce

  • odporúčaný vek 3+
  • materiál: 100% polyester, flis 300g/m, nylon
    Všetky použité materiály na výrobu sú certifikované podľa OEKO-TEX STANDARD 100.
    Deku je možné prať na 30°C
  • rozmer deky: 145 x 120 cm
  • značka: AbrFabr

Kde sa vzali, tu sa vzali, v našom kníhkupectve sa objavili krásne, originálne príbehové deky od rodinnej firmy AbrFabr. Vďaka nim a nádherným ilustráciám ožívajú známe rozprávky doslova kdekoľvek (v ponuke nájdete klasické flísové alebo piknikové deky). Dieťa miluje rozprávkový a dobrodružný svet. V príbehoch nájde istotu, že spravodlivosť, pravda a láska sú hodnoty, ktoré sa vždy oplatilo brániť. Nespravodlivosť a zlo sú potrestané. Prerozprávajte si ich spolu s nimi, alebo použite aplikáciu, kedy hrdinovia ožívajú a rozprávku vám porozpráva niektorý zo známych umelcov v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

Všetky použité materiály na výrobu sú certifikované podľa OEKO-TEX STANDARD 100.

 

Ako na aplikáciu?

1. Ako nainštalovať aplikáciu AbrFabr?

1. Stiahnite si aplikáciu ABR FABR do mobilu alebo na tablet

 

googleplay_icon  appstore_icon

2. Vyberte si z aplikácie svoju príbehovú zakúpenú deku

3. Vyberte si tvoj rodný, hovorený jazyk, alebo jazyk, ktorý máte rádi.

4. Namierte kameru na celú grafickú deku a pozrite si svoj nový 3D svet.

 

2. Ako vyzerá aplikácia AbrFabr na mobiloch/tabletoch?

  • AppleStore 

aplestore  aplestore3

  •  GooglePlay Store 

google1

 

Aplikácia je úplne zadarmo.  Pred nákupom interaktívnej deky odporúčame skontrolovať vaše mobilné telefóny, tablety a smart zariadenia, či bude na nich aplikácia AbrFabr fungovať.

Mám SAMSUNG / HUAWEI zariadenie a nedá sa mi nainštalovať aplikácia.
Pre operačný systém Android je potrebné mať nainštalovanú ešte ďalšiu aplikáciu Google Play Services for Augment Reality (AR):

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.ar.core&hl=en_US

Doteraz sa sťahovala táto aplikácia automaticky do zariadení (pôvodný názov aplikácie ARCore). Aktuálne značka Huawei a Samsung majú problémy s Google Play a preto je potrebné tento doplnkový software dodatočne si stiahnúť. Reštartujte si zariadenie po nainštalovaní aplikácie. Pokiaľ sa vám nedá táto aplikácia aj tak nainštaľovať, pravdepodobne máte staršie zariadenie, ktoré vám nespustí rozšírenú realitu (Augment Reality – AR)

 

googleplayservice_AR

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pikniková deka AKO IŠLO VAJCE NA VANDROVKU”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Oslávte s nami Medzinárodný deň detí a darujte svojim drobčekom krásnu knižku, alebo čokoľvek čo vám u nás "udrie" do očí. Na všetko skladom platí 15 % zľava s kódom "MDD24" (neplatí na už zľavnené). Potešili sme? Verím, že áno :). Niet nad radosť v detských očkách.

Akcie, zľavy a novinky na váš e-mail

Zľava 10% pre nových zákazníkov. Prihláste sa na odber noviniek a my vám zašleme zľavový kód.

*Prihlásením na odber noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.

Prihlásenie