Magic Letters

O nás

Magic Letters-ECHB ....láska bez hraníc

Moje meno je Veronika a srdečne vás vítam v našom rodinnom kníhkupectve. Poďte si so mnou zaspomínať, ako to všetko vlastne začalo….

Píše sa rok 2019 a ja som ako knihomoľka ani na okamih nezaváhala, keď som dostala ponuku od vydavateľstva Usborne Publishing Ltd. byť jedným z nezávislých organizátorov a spolupracovať s nimi. To množstvo nádherných voňavých titulov. Priznám sa, že doteraz mi všetky neprešli rukami, pretože vzhľadom na ich počet je to nemožné. S nadšením som sa „prehŕňala“ ich skladom a vyberala tie naj pre vás. 

Tí, ktorí nás sledujete už dlhšie na sociálnych sieťach, viete :-).

Nevedela som sa dočkať konca mesiaca, kedy vám ukážem ďalšie novinky. Popri tom som začala špekulovať, ako sa dostať k vám bližšie a tak prišli na rad osobné stretnutia na výstavách v materských škôlkach, centrách či detských festivaloch. Vždy som však snívala o svojom vlastnom obchodíku, vlastných podmienkach a možnostiach, kde by ste našli ten najkrajší výber detských kníh a radi sa k nám vracali, pretože nákupom sa náš záujem o vás nekončí. A tak prišiel okamih, kedy som ukončila spoluprácu s Usborne Publishing Ltd. ako nezávislý organizátor. No som mu stále verná a preto u nás nájdete ich knihy v hojnom počte :-).

Ale aby ste nečítali len o mne, predstavím vám aj ostatných členov tímu. Manžel ako manažér logistiky…jeho revírom sú pošta, Packeta a jeho tempo je vražedné. Starší syn Dori je manažérom kvality. Kontroluje, či nálepky lepia perfektne, okienka držia na svojich miestach, zvuky zvierat sú skutočne reálne…Poviem vám, jeho oko je veľmi kritické :-). A posledným členom je mladší Teo a teda ten nás manažuje všetkých :-). Sme rodina knihomoľov a knihomilov a Magic Letters-ECHB je v podstate naším tretím dieťaťom, ktoré budeme rozmaznávať novými titulmi, novými vydavateľstvami a starať sa o to, aby sa malo ako v bavlnke. 
 
Verím, že sa u nás budete cítiť príjemne a radi sa k nám vrátite. Ak máte na nás akékoľvek otázky, sme tu pre vás. Už teraz vám ďakujeme za vašu podporu.

Akcie, zľavy a novinky na váš e-mail

Zľava 10% pre nových zákazníkov. Prihláste sa na odber noviniek a my vám zašleme zľavový kód.

*Prihlásením na odber noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.

Prihlásenie