Magic Letters

English for Everyone Junior English Dictionary

11,00  s DPH

Naučiť sa novú slovnú zásobu je rovnako jednoduché ako ABC s týmto krásne ilustrovaným slovníkom pre deti vo veku 6-9 rokov. Slovník obsahuje 1 000 základných prvých slov a bezplatnú zvukovú aplikáciu, je ideálny pre deti, ktoré začínajú čítať a hovoriť po anglicky ako druhým jazykom.

  • 136 strán
  • rozmer 240 x 202 mm
  • ISBN: 9780241525661
  • zošit (Paperback Book)
  • vhodná od 6+
  • vydavateľ: DK

Nie je na sklade

Na začiatku každej časti je uvedená verzia každého písmena s veľkými a malými písmenami, aby sa zlepšilo rozpoznávanie písmen. Ilustrácie pomáhajú dať každé slovo do kontextu a chytľavé pesničky robia proces učenia a hovorenia nových slov zábavným. Lišta s písmenami v hornej časti každej strany pomáha deťom zapamätať si poradie abecedy a nájsť svoje miesto v knihe. Zábavné fakty o obrázkoch pomáhajú deťom budovať si novú slovnú zásobu a rečové bubliny obsahujú užitočné frázy a ďalšiu slovnú zásobu. Na konci knihy sa nachádza referenčná časť, ktorá pokrýva základné témy, ako sú čísla, čas a tvary.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “English for Everyone Junior English Dictionary”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Oslávte s nami Medzinárodný deň detí a darujte svojim drobčekom krásnu knižku, alebo čokoľvek čo vám u nás "udrie" do očí. Na všetko skladom platí 15 % zľava s kódom "MDD24" (neplatí na už zľavnené). Potešili sme? Verím, že áno :). Niet nad radosť v detských očkách.

Akcie, zľavy a novinky na váš e-mail

Zľava 10% pre nových zákazníkov. Prihláste sa na odber noviniek a my vám zašleme zľavový kód.

*Prihlásením na odber noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.

Prihlásenie